Hakkımızda; 5 Mayıs 2022’de yayın hayatına başlayan birtekno.org Türkiye’nin makale tabanlı portal ağlarından biri olarak hizmet vermektedir. Yeni çağın sevilen ve tercih edilen sosyal ağ dinamiklerinin de göz önünde bulundurulduğu birtekno.org, siz ziyaretçilerine yeni nesil portal düzeni ile rahat ve kullanışlı bir arayüz sunuyor. İnternet sitesini ziyaret eden herkes; içerikleri görüntülerken bu portal üzerinden en popüler gündem haberlerine, fotoğraflarına, galerilere ve videolara tek bir tıkla ulaşabiliyor. Ayrıca portalda bulunan çeşitli testlerle de keyifli vakit geçirme imkanı sağlanıyor.

Portal da güncel içeriklerle vakit geçirip, eğlenceli testleri çözmenin yanı sıra içerik ekleme seçeneği de kullanıcılara özel olarak sunulmaktadır. Kalemine güvenen ziyaretçilerimiz kendi içeriklerini oluşturarak birtekno.org adresine katkıda bulunabilmektedir. Kendi profilini oluşturan ziyaretçilerimiz makale tabanlı içeriklerini ekleyerek, portal da diğer kullanıcılarla paylaşabilme imkanından da faydalanabilmektedir.

Birtekno.org adresine üye olup kendine ait profil oluşturan ziyaretçilerimiz gündeme ait en teknoloji haberlerine, testlere, oyunlara, video ve galerilere ulaşabilmektedir. Bunun yanı sıra profil hesaplarının üzerinden diğer kullanıcılar ile takip sistemini kullanarak bu içerikleri birbirinizle ya da kendi profillerinizde de paylaşabilirsiniz. Paylaşımların yanı sıra içerikleri favorilerinize ekleyebilir ve altlarına yorum da yaparak portal da keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Üstelik Facebook, Twitter, Instagram, Google ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında da içeriklerin paylaşımını da yapabilirsiniz.

Birçok sosyal medya platformunda kullanılan karanlık modu da yine birtekno.org üzerinden etkinleştirerek, profilinizde ve portalı kullandığınız zamanlarda görsel olarak kişiselleştirme yapabilirsiniz. Profilinizde kendi yazdığınız ve eklediğiniz içerikleri, arama yaparak görüntüleyebilir yapılan yorumlara portal üzerinden anında cevap verebilirsiniz.

Özelleştirilmiş kategorilerin bulunduğu birtekno.org portalı üzerindeki güncel sekmesinden gündem haberlerini ve yararlı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Teknoloji sekmesinden ise en güncel uygulamalar ve testlere yönelik teknolojik haberleri okuyabilirsiniz. Oyun severlerin yeni oyunları görebileceği oyun sekmesinde ise en güncel oyun haberlerini de görüntüleyebilirsiniz. Video ve galeri kategorilerinde son çıkan filmleri ve özel olarak hazırlanmış fotoğrafları görüntüleyerek favorilerinize ekleyebilirsiniz. Trend videoları da yine birtekno.org adresinden görüntüleyerek gündemi takip edebilirsiniz. İletişim bölümü üzerinden soru, görüş ve önerilerinizi departmana belirterek, portal’ın iyileştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.