Farmville 2 hile apk indir son sürüm 2023

admin
5 Dk. Okuma

Farmville 2 hile şu anda gelmiş geçmiş en iyi çiftçi olmak ister misin? Oynayabileceğiniz birçok çiftlik oyunu var ancak hiçbir şey orijinalinin yerini tutamaz. Farmville’i daha önce duyduysanız, bunun aslında o zamanlar çok başarılı olan bir Facebook oyunu olduğunu bileceksiniz. Artık Farmville 2 adlı bu bölümle başarılı olmaya devam ediyor. Mahsul ekin, hayvanları besleyin, mahsul hasat edin, karakterinizi kişiselleştirin ve çok daha fazlasını yapın!

Zynga’nın bu oyununda çiftçiliği devralmanıza olanak tanıyan bir çiftçilik oyununun keyfine varacaksınız. Bu oyunda birçok ülkede çiftçilik yapın ve birçok türde ürün ekin. Ayrıca bu oyunda farklı hayvanları besleyebilir, hatta gizli ve nadir eşyaları toplayabilirsiniz. Karakteriniz ve çiftlik tasarımınız gibi yapabileceğiniz birçok özelleştirme var. Bu çiftçilik oyununda birçok unsurun tadını çıkarabilirsiniz.

Çiftçiliğin Keyfini Çıkarın

Çiftçilikten hoşlananlar için şu anda oynayabileceğiniz çok sayıda çiftçilik simülasyon oyunu var. Ancak en özgün ve en iyiyi arıyorsanız sadece birkaç oyuna bakabilirsiniz. Bunlardan en dikkate değer olanı, bugün 50 milyondan fazla kurulumun gerçekleştiği Farmville 2’dir. Bu bölümde farklı mahsuller ve hayvanlarla kendi çiftliğinizi kurabileceğiniz kırsal kesimin keyfini çıkaracaksınız. Kendi çiftliğinizi kurarken bu oyunda hayvan parkını keşfetmenin tadını çıkarın!

Farklı türde mahsuller ekip hepsini hasat ederken tarlalarınızı genişletin. Meyvelerden sebzelere kadar çeşit çeşit bitki ekebilir ve çok para kazanabilirsiniz. Daha sonra köpek, balık ve daha pek çok farklı hayvanı da yetiştirebilirsiniz. Çiftliği keşfederek ve her türlü görevi tamamlayarak çeşitli çiftçilik maceralarının tadını çıkarın. Bu oyunda daha verimli çiftçilik yapmanıza yardımcı olacak çok sayıda ev ve farklı tesisler inşa edebilirsiniz.

Ayrıca bu oyunda toplanacak ve keşfedilecek çok sayıda nadir eşya var. Taze çiçekler ve taze ürünlerle süsleyebileceğiniz güzel bahçenin keyfini çıkarın. Bugün bu çiftçilik oyununda keyif alacağınız çok şey var!

Farmville 2 Özellikleri

Tarımla ilgili her şeyin sevgilisi misiniz? Mahsulleri ve hayvanları yetiştirmekte özgür olduğunuz kendi çiftliğinize sahip olmak ister misiniz? Şimdi Farmville 2’nin tadını çıkarın!

Üstün Tarım Deneyimi – Çiftçiliğe değer veriyorsanız tüm gıdalarımızın ve ürünlerimizin çiftliklerden geldiğini bilirsiniz. Bu şimdiye kadarki en ödüllendirici işlerden biri ve sahip olunacak en verimli işlerden biri. Eğer bir gün çiftlik kurmak isterseniz, öncelikle Farmville 2’de becerilerinizi deneyin. Bir gün çiftlik kurma planınız olmasa bile bugün bu oyundan keyif alacaksınız. Farklı mahsuller ekmenin ve zamanı geldiğinde hasat etmenin tadını çıkarın.

Oyunda çiftçiliğin yanı sıra hayvan parkını keşfedebilir ve her türlü maceraya atılabilirsiniz. Hayvanları beslemenin ve iyi beslenmelerini sağlamanın tadını çıkarın. Üstelik oyundaki birçok öğenin kilidini açabilirsiniz!

Farklı mahsuller ekin ve hasat edin – Bir çiftçilik simülasyon oyunu olarak buradaki ana görevlerinizden biri, buğday ve diğer meyve ve sebzeler gibi mahsulleri ekmektir. Bunları hasat etmeden önce beklemeniz gerekir ancak bunlar ekmek ve birçok ürün üretmek için gerekli malzemelerdir. Çiftliğinizde üretebileceğiniz birçok ürün var ve hepsinin taze olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında görevleri tamamlayarak birçok başarıyı tamamlayabilirsiniz.

Birçok arazinin kilidini açın ve süsleyin – Farmville 2’de mahsul yetiştirmek ve çiftlik evleri inşa etmek için yeni çiftlik arazileri satın alabilirsiniz. Burada Çiftlik Siparişleri panosunda sakinlerden sipariş alabilirsiniz. Daha sonra para almak için bu emirleri yerine getirebilirsiniz. Daha sonra arazinizi genişletebilir ve daha fazla kar elde etmek için birçok yeni kaynak keşfedebilirsiniz.

Gizli eşyaları topla – Oyunda toplayıp keşfedebileceğiniz birçok gizli eşya da var. Bu öğeler hedeflerinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak ve çiftliğinize yardımcı olabilir. Bugün birçok ülkenin kilidini açın ve bu değerli eşyaları keşfedin.

Hayvanları besleyin – Burada mahsullerin yanı sıra hayvanları da beslemelisiniz. Kâr elde edebilmeniz için süt ve her türlü ürünü verecekler. Köpekler, inekler, kuşlar ve çok daha fazlası gibi farklı hayvan türlerinin keyfini çıkarın. Ayrıca hayvan parkını ziyaret edebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz!

Bahçenizi inşa edin ve besleyin – Burada kendi bahçenizi de inşa edebilir ve tasarlayabilirsiniz. Bugün onu dekore etmenin tadını çıkarın!

Farmville 2 Mod APK’yı İndirin – Sınırsız Para ve Anahtar

Kendi çiftliğinize sahip olmak ister misiniz? Kendi çiftliğinizi besleyebileceğiniz Farmville 2’nin keyfini çıkarın.

Son Güncelleme:23 Ekim 2023Uyumlu Sürümler:Android 4.4+
Son Sürüm:23.6.9496Oyun Boyutu:180,18 MB
Kategori:OyunGeliştirici:Zynga

Farmville 2 hile nasıl indirilir ?

Bu Yazıyı Paylaş
Tarafından admin
takip et:
Bir teknoloji meraklısı
Yorum bırakın